Sport is good
Andre sportsgrene
Outletlager
Kundeservice i Frankrig Sikker betaling Nem retur

Salt Plus

94 produkter
Styr Salt Plus HQ 4PC
Salt Plus Styr HQ 4PC

Fra 635,00 kr.

631,00 kr.

Hankobling med hanakse Salt Plus Vertex LHD
1 farver
Salt Plus Hankobling med hanakse Vertex LHD

Fra 1.420,00 kr.

1.264,00 kr.

Hankobling med hanakse Salt Plus Vertex RHD
1 farver
Salt Plus Hankobling med hanakse Vertex RHD

Fra 1.420,00 kr.

1.264,00 kr.

Kassette-nav med hul aksel Salt Plus Trapez Lhd RHD
1 farver
Salt Plus Kassette-nav med hul aksel Trapez Lhd RHD

Fra 1.420,00 kr.

1.333,00 kr.

Kassette-nav med hul aksel Salt Plus Trapez Lhd RHD
1 farver
Salt Plus Kassette-nav med hul aksel Trapez Lhd RHD

Fra 1.607,00 kr.

1.429,00 kr.

Navet Salt Plus Vertex LSD
1 farver
Salt Plus Navet Vertex LSD

Fra 1.607,00 kr.

1.350,00 kr.

Pedaler Salt Plus Metron 48
1 farver
Salt Plus Pedaler Metron 48

Fra 1.195,00 kr.

1.065,00 kr.

Pedaler Salt Plus Metron 48
1 farver
Salt Plus Pedaler Metron 48

Fra 1.270,00 kr.

1.131,00 kr.

Pedaler Salt Plus Metron 48
1 farver
Salt Plus Pedaler Metron 48

Fra 1.494,00 kr.

1.330,00 kr.

Pedaler Salt Plus Pro 48
1 farver
Salt Plus Pedaler Pro 48

Fra 1.270,00 kr.

1.131,00 kr.

Stamme Salt Plus Manta
1 farver
Salt Plus Stamme Manta

Fra 635,00 kr.

569,00 kr.

Baghjul med kassette Salt Plus Summit 18 LHD
1 farver
Salt Plus Baghjul med kassette Summit 18 LHD

Fra 1.233,00 kr.

1.132,00 kr.

Baghjul med kassette Salt Plus Summit LHD
1 farver
Salt Plus Baghjul med kassette Summit LHD

Fra 1.233,00 kr.

1.132,00 kr.

Baghjul Salt Plus Everest LSD
1 farver
Salt Plus Baghjul Everest LSD

Fra 1.494,00 kr.

1.371,00 kr.

Baghjul Salt Plus Mesa/Trapez LSD
1 farver
Salt Plus Baghjul Mesa/Trapez LSD

Fra 2.092,00 kr.

1.917,00 kr.

Baghjul Salt Plus Mesa/Trapez LSD/RSD
1 farver
Salt Plus Baghjul Mesa/Trapez LSD/RSD

Fra 2.092,00 kr.

1.917,00 kr.

Baghjul Salt Plus Mesa/Trapez RSD
1 farver
Salt Plus Baghjul Mesa/Trapez RSD

Fra 2.092,00 kr.

1.917,00 kr.

Baghjul Salt Plus Summit Vertex LHD
1 farver
Salt Plus Baghjul Summit Vertex LHD

Fra 1.868,00 kr.

1.712,00 kr.

Baghjul Salt Plus Summit Vertex RHD
1 farver
Salt Plus Baghjul Summit Vertex RHD

Fra 1.868,00 kr.

1.712,00 kr.

Forhjul Salt Plus Mesa
1 farver
Salt Plus Forhjul Mesa

Fra 1.233,00 kr.

1.132,00 kr.

Gaffel Salt Plus EX 15
1 farver
Salt Plus Gaffel EX 15

Fra 971,00 kr.

866,00 kr.

24 af 94 produkter

Alle vores mærker

adidasEverlastLe Temps des cerisesMizunoNikeProject X ParisPumaReebokSaucony